قوانین و مقررات

سند حاضر قرارداد حقوقی و لازم‌الاجرا بین کاربر سایت («شما» و یا «کاربر» و یا «خریدار») و پردیس سازه کاژه توسعه است. پردیس سازه کاژه طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف­ کننده فعالیت می‌کند. درصورتی ‌که کاربر قصد عضویت و استفاده از خدمات سامانه پردیس سازه کاژه را داشته باشد، لازم است متن قوانین و مقررات («قرارداد») را به نحو کامل مطالعه و سپس اقدام به استفاده از وب­سایت و یا عضویت در آن نماید.

استفاده ازسامانه پردیس سازه کاژه اقدام به عضویت ، اقدام به ورود کاربر به  وب‌سایت، و استفاده از سایر خدمات ارائه‌شده ، به معنای آگاه بودن از قرارداد و قبول مفاد و شرایط آن است. کاربر همچنین می­پذیرد که رابطه بین  پردیس سازه کاژه و ایشان توسط این قرارداد سامان داده شود و هرگونه تراکنش مالی و غیرمالی بین طرفین تحت پوشش این قرارداد خواهد بود. لذا درصورتی‌ که موادی از این قرارداد یا کلیت آن مورد توافق کاربر نباشد، حق استفاده از خدمات پردیس سازه کاژه را ندارد. این توافق بر اساس ماده ۵ قانون تجارت الکترونیک و ماده ۱۰ قانون مدنی تنها مرجع موردقبول در روابط  پردیس سازه کاژه و کاربران خواهد بود.

به دلیل اهمیت سند حاضر و نیزبه‌ منظور تسهیل مطالعه برای کاربر، مفاد هر ماده در بخش های مرتب شده، برای شما فراهم ‌شده است. لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج در قرارداد حاضر، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی فی‌مابین کاربر و پردیس سازه کاژه محسوب می‏‌شود.

فروشگاه آنلاین

فروشگاهی بر بستر اینترنت که امکان فروش و ارائه محصولات، خدمات و دریافت وجه متقابل آن به‌صورت بر خط و بلادرنگ از طریق آن میسر است.

محصولات دیجیتال :  کالاها و خدماتی که امکان ارائه و دریافت آن‌ها را طریق اینترنت وجود دارد.

سامانه (پلتفرم) پردیس سازه کاژه :  یک فروشگاه آنلاین برای فروش محصولات فایلی مانند دانلود دستمزد کلیه ی کارهای ساختمانی که به‌عنوان حق‌العمل کار طبق قانون تجارت عمل می‌نماید.

کاربر : هر شخص حقیقی یا حقوقی است که از سامانه پردیس سازه کاژه استفاده می‌نماید. اشخاص با ثبت‌نام در سامانه پردیس سازه کاژه و فشردن دکمه ثبت‌نام اعلام می‌کنند که کلیه مفاد قرارداد را مطالعه کرده و بر اساس آن اقدام به بهره‌برداری از سامانه می‌نمایند.

خریدار : کاربری است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی، اقدام به ثبت سفارش و پرداخت هزینه محصولات مورد عرضه در سامانه پردیس سازه کاژه می‌نماید.

فروشنده :  کسی است که به‌عنوان شخص حقیقی یا حقوقی که به‌ واسطه پردیس سازه کاژه اقدام به فروش یک محصول به‌صورت آنلاین می‌نماید.

حساب کاربری :  حساب کاربری کاربر در سایت به آدرس  pardissazeh.com  که کاربر از طریق این حساب می‌تواند فهرست محصولات خریداری‌شده یا منتشرشده خود را مشاهده و مدیریت کند. مشخصات کاربر در آنجا ثبت‌شده و قابل‌ویرایش و بروز رسانی است.

محصول : هر یک از محصولات ارائه‌شده توسط فروشندگان و سایر کاربران در پردیس سازه کاژه است.

تحویل محصول :  منظور از تحویل محصول، اعطای مجوز بهره‌برداری از محصول موردنظر خریدار از طریق ارائه لینک دانلود محصول موصوف و یا ارائه دسترسی بر اساس فاکتور یا قرارداد بین کاربر و پردیس سازه کاژه است.

تیکت :  سند الکترونیکی که حاوی مکاتبات خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر و پردیس سازه کاژه می باشد.

سیستم جامع تیکت :  قابلیتی در حساب کاربری کاربران است که کلیه مکاتبات الکترونیکی خریداران، فروشندگان، بازاریابان و سایر کاربران با یکدیگر یا پردیس سازه کاژه در آنجا ثبت و از طریق شماره تیکت قابل‌پیگیری است.

پشتیبانی :  منظور از پشتیبانی، پاسخگویی به مشکلات مربوط به محصول و خدمات درخواستی است.

درگاه پرداخت :  یک سرویس تجارت الکترونیک است که کارت‌های بانکی را برای پرداخت جهت فروشگاه‌های آنلاین و سنتی پردازش می‌کند. درگاه پرداخت انتقال اطلاعات کلیدی بین پورتال پرداخت وب‌سایت پردیس سازه کاژه به پردازنده / بانک را تسهیل می‌کند.

مجوز استفاده

1-  با توجه به این مفاد قرارداد حاضر، پردیس سازه کاژه حق استفاده غیر انحصاری، قابل‌فسخ و غیرقابل‌انتقال از سامانه پردیس سازه کاژه را به («کاربر») اعطا می‌کند. کلیه حقوق، مالکیت و منافع سامانه پردیس سازه کاژه در مالکیت انحصاری پردیس سازه کاژه است.

2-  کاربر می‌پذیرد صرفاً استفاده‌کننده سامانه پردیس سازه کاژه است و لذا هیچ‌گونه رابطه استخدامی، پیمانکاری و مشارکت و نظایر آن با پردیس سازه کاژه را ندارد و بدین سبب نمی‌تواند مدعی حقی گردد.

نمایندگی

کاربر تضمین می‌نماید که به‌عنوان اصیل و نه به نمایندگی از شخص دیگر از پلتفرم پردیس سازه کاژه استفاده می‌کند. لذا درصورتی‌که به نمایندگی از شخص دیگری درصدد استفاده از پلتفرم پردیس سازه کاژه باشد، بدین‌وسیله تضمین می‌نماید که حق پذیرفتن شرایط و مفاد قرارداد حاضر به نمایندگی از شخص موصوف را دارد.

‌حساب کاربری

1-  برای استفاده از خدمات سامانه پردیس سازه کاژه بایستی هر کاربر، اعم از شخص حقیقی و یا حقوقی یک حساب کاربری ایجاد نماید.

2-  کاربر مطلع است صرفاً اشخاصی که بیش از ۱۸ سال سن و واجد اهلیت قانونی باشند حق استفاده از سامانه پردیس سازه کاژه و خرید محصول را دارا هست. لذا درصورتی‌ که کاربر زیر ۱۸ سال سن داشته باشد، صرفاً از طریق والدین یا قیم قانونی خود می‌تواند حساب کاربری داشته باشد.

3-  کاربر می‌پذیرد اطلاعات خواسته‌شده در زمان ثبت‌نام و خرید محصول را به‌صورت صحیح و به‌روز وارد کنند و مسئول عدم صحت اطلاعات اعلام‌شده شخص کاربر است. در صورت اثبات خلاف این موضوع، پردیس سازه کاژه مجاز به پیگیری قضایی نزد مراجع ذی‌صلاح است. همچنین در صورت ایجاد تغییر در اطلاعات، کاربر ملزم به تغییر و به‌روزرسانی اطلاعات است، در غیر این صورت تا زمان به‌روزرسانی اطلاعات، اطلاعات قبلی مبنای عمل قرار می‌گیرد.

4-  کاربر موظف است صرفاً با ایمیل و شماره متعلق به خود نسبت به ثبت‌نام در سامانه پردیس سازه کاژه اقدام نماید.

5-  هر شخص صرفاً می‌تواند یک حساب کاربری داشته باشند.

6-  در زمان ثبت‌نام ، کاربر نام کاربری و کلمه‌ی عبور خود را تعیین می‌نماید. مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هرگونه اتفاقی که درنتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفاً بر عهده وی است. کاربر بدین‌وسیله موافقت می‌نماید هرگونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعاً به پردیس سازه کاژه اطلاع دهد. تا زمانی که اطلاع‌رسانی به پردیس سازه کاژه انجام‌نشده است، مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام‌شده و می‌شود به عهدۀ وی خواهد بود.

7-  کاربر حق ندارد به اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر اجازه استفاده از حساب کاربری خود را بدهد یا حساب خود را به شخص دیگری منتقل کند و مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری اشخاص حقیقی و یا حقوقی نسبت به خدمات مربوط به پردیس سازه کاژه انجام می‌شود به عهدۀ کاربری که اطلاعات هویتی وی ثبت شده است خواهد بود.

8-  مسئولیت‌های قانونی بهره‌برداری از خدمات پردیس سازه کاژه در مورد کاربر شخص حقوقی، متوجه مدیران مجموعه‌های مذکور خواهد بود.

9-  کاربرهمۀ داده‌ پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده‌ پیام‌های ارسال‌شده از ناحیۀ نامبرده غیرقابل استماع است.

10-  کاربر آگاه است با ثبت‌نام در سامانه پردیس سازه کاژه ، ممکن است در راستای معرفی محصولات و خدمات و یا اطلاع‌رسانی رویدادها، ایمیل و یا پیامی را از سامانه دریافت نماید.

11-  کاربر می‌پذیرد که پردیس سازه کاژه ممکن است از طریق ارسال پیامک به شماره از قبل تعریف‌شده، یا ایمیل به نشانی اعلامی توسط کاربر در زمان احراز هویت، به‌عنوان راه ارتباطی پردیس سازه کاژه با وی استفاده کند. کاربر آگاه است که احراز هویت ممکن است در بازه‌های زمانی که توسط پردیس سازه کاژه تعیین می‌شود، صورت می‌گیرد.

‌مالکیت معنوی

1-  کلیه محتوای سامانه پردیس سازه کاژه و طراحی ظاهری آن (feel and look) ازجمله علائم تجاری، لوگو، قالب سایت، اثراتی که تحت حمایت قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 هستند، متن، گرافیک، دکمه‌ها، تصاویر، صداها، کلیپ‌های تصویری، دادهای گردآوری‌شده و نرم‌افزار، متعلق به پردیس سازه کاژه و یا فروشندگان بنا به مورد و تحت حمایت قوانین جمهوری اسلامی ایران ازجمله قانون تجارت الکترونیکی مصوب 1382، قانون حمایت از حقوق مؤلفان و مصنفان و هنرمندان مصوب 1347 و قانون جرائم رایانه‌ای مصوب 1388 است.

2-  علائم تجاري موجود در سایت پردیس سازه کاژه چه ثبت‌شده باشند یا خیر، متعلق به پردیس سازه کاژه و یا فروشندگان بنا به مورد است و به‌موجب قرارداد حاضر هیچ مجوزی برای استفاده از آن‌ها داده نشده است و نمی‌توان بدون رضایت کتبی از بنا پردیس سازه کاژه به مقتضی استفاده نمود.

3- پردیس سازه کاژه متذکر می‌شود که تمام حقوق مالکیت فکری متعلق به آن محفوظ است و اموال فکری متعلق به پردیس سازه کاژه و فروشندگان در زمره‌ی باارزش‌ترین اموال آن‌ها محسوب می‌شود و کلیه ابزارهای قانونی را برای حفظ آن‌ها به کار خواهد گرفت.

4-  همه مطالب در دسترس از طریق سامانه پردیس سازه کاژه ، جزئی از اموال پردیس سازه کاژه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار پردیس سازه کاژه است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ژاکِت محفوظ می‏‌دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از مطالب و اطلاعات موجود در سامانه پردیس سازه کاژه صرفاً با مقاصد شخصی و با حفظ نام پردیس سازه کاژه هستند.

‌مالکیت معنوی محصولات

1-  کاربر می‌پذیرد با خرید هر محصول، در واقع صرفاً مجوز بهره‌برداری از آن‌ به‌صورت غیر انحصاری، غیر قابل انتقال، بدون محدودیت زمانی به وی اعطا شده است.

2-  کاربر می‌پذیرد استفاده از مجوز بهره‌برداری محصول، بایستی طبق مفاد و شرایط قرارداد حاضر صورت گیرد.

3-  کاربر آگاه است که فروش و پخش محصولات ، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، خسارات جبران ناپذیری را به پردیس سازه کاژه و فروشنده محصولات وارد می‌نماید، بنابراین کاربر می‌پذیرد در صورتی که به سبب فعل یا ترک فعل وی، محصولات خریداری شده در سامانه پردیس سازه کاژه ،  در سایت یا پلتفرم دیگر حتی با اعمال تغییرات، به صورت معوض یا رایگان در دسترس شخص ثالث قرار گیرد، به منظور جبران خسارت پردیس سازه کاژه ، علاوه بر پرداخت کلیه مبالغی که بابت فروش و پخش محصولات شخصا یا شخص ثالث وصول کرده است، مبلغ دویست میلیون ریال معادل بیست میلیون تومان به وی پرداخت نماید.  همچنین در صورتی که کاربر محصول خریداری شده را بر روی چندین دامنه استفاده نماید، موظف است 20 برابر مبلغ اصلی محصول خریداری شده را پیش از اعمال هر گونه تخفیف یا سایر کسورات به سبب تخلف از تعهد قراردادی به پردیس سازه کاژه پرداخت نماید.

مسئولیت محدود

1-  پردیس سازه کاژه منتهای تلاش خود را برای قرارگرفتن محتوای صحیح و یکنواخت می‌نماید ولیکن پردیس سازه کاژه ، مدیران، کارکنان یا نماینده آن تضمینی در رابطه سامانه پردیس سازه کاژه یا محتوای آن ازجمله از جهت صحت، کامل بودن، قابل‌اتکا بودن آن‌ها نمی‌دهند؛ آن‌ها بابت خساراتی که به سبب افشای اطلاعات خطاها، اشتباهات و باگ‌های استفاده از سامانه به پردیس سازه کاژه کاربران وارد می‌شود، مسئولیتی نخواهند داشت. همچنین پردیس سازه کاژه هیچ‌گونه مسئولیتی را در رابطه با حذف شدن صفحه‏‌های سایت خود و یا لینک‏‌های مرده نمی‌‏پذیرد و تحت هیچ شرایطی مسئولیت تأخیر یا عدم کارکرد سایت را که می‌تواند ناشى از عوامل طبیعى، نیروى انسانی، مشکلات اینترنتى، خرابی تجهیزات کامپیوترى، مخابراتى و غیره باشد بر عهده ندارد و کاربر به ریسک خود از این وب‌سایت استفاده می‌نماید.

2-  خدمات پردیس سازه کاژه به همان شکلی که هستند ارائه می‌شوند و هیچ‌گونه تضمین صریح و ضمنی شامل آن‌ها نمی‌گردد. پردیس سازه کاژه هیچ‌گونه ضمانتی مانند بی‌عیب بودن و امنیت و …خدمات سامانه پردیس سازه کاژه نمی‌دهد. همه ضمانت‌های کتبی و شفاهی در مورد خدمات پردیس سازه کاژه که توسط کارکنان یا نمایندگان و یا سایرین ارائه شوند فاقد اعتبار است. پردیس سازه کاژه تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی (مانند از دست رفتن اطلاعات سایت شما) نخواهد بود.

3-   سقف خسارات اثبات‌شده توسط مرجع رفع اختلاف به خریدار برای هریک از انواع خدمات و محصولات، حداکثر معادل هزینه پرداختی آن محصول توسط خریدار بوده و پردیس سازه کاژه هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال جبران خساراتی مازاد بر این مبلغ نخواهد داشت.

حل‌وفصل اختلافات

کلیه اختلافات و دعاوی ناشی از این قرارداد و یا در ارتباط با آن از جمله در خصوص انعقاد، اعتبار، فسخ، نقض، تفسیر یا اجرای آن ابتدا از طریق مذاکره طرفین حل و فصل خواهد شد. در صورت عدم انجام مذاکرات، و یا عدم حصول نتیجه ظرف یک‌ماه پس از بروز اختلاف، هر یک از طرفین ‌می توانند اختلاف را به مرکز داوری سازمان نظام صنفی رایانه ای استان تهران ارجاع نمایند که مطابق آئین داوری آن مرکز بصورت قطعی و لازم الاجراء حل و فصل گردد. داور علاوه بر مقررات حاکم، عرف تجاری ذیربط را نیز مراعات خواهد نمود. شرط داوری حاضر، موافقتنامه‌ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می‌شود و در هر حال لازم الاجراء است.

پرداخت

درصورتی ‌که کاربر با کلاهبرداری رایانه‌ای یا سایر جرایم رایانه‌ای یا بدون اخذ مجوز، به‌واسطه اطلاعات حساب بانکی و کارت‌بانکی شخص ثالث اقدام به خرید محصول نماید و بدین سبب پردیس سازه کاژه متحمل خسارت ازجمله به نحو غیر انحصاری پرداخت هزینه اخذ وکیل، هزینه رفت‌وآمد به مراجع رسیدگی و هزینه دادرسی گردد و یا به پرداخت مبلغی محکوم گردد، مکلف به پرداخت 10 برابر هزینه‌های صورت گرفته به پردیس سازه کاژه خواهد بود.

قطع خدمات و مسدود کردن حساب کاربری

1.  پردیس سازه کاژه در شرایطی که به هر دلیل به این نتیجه برسد که عضویت یک کاربر می‌تواند برای پردیس سازه کاژه یا سایر کاربران مطلوب نباشد، طبق صلاحدید و تشخیص خود حق حذف دسترسی کاربر مذکور به خدمات پردیس سازه کاژه را دارد، این موضوع متعاقباً به اطلاع کاربر می‌رسد. در این صورت، کاربر حق طرح هیچ‌گونه ادعا و یا اعتراضی را نخواهد داشت. مهم‌ترین مصادیق این بند به‌نحوه غیر انحصاری به شرح زیر می‌باشد:

1.1.   فروش و یا پخش محصولات پردیس سازه کاژه به نحو مستقیم یا غیر مستقیم، در سایر پلتفرم‌ها و سایت‌ها، به سبب فعل یا ترک فعل کاربر؛

1.2.  در صورتی که کاربر با ایمیل یا شماره متعلق به دیگری اقدام به ثبت‌نام در سامانه نماید؛

1.3.   کاربر بیش از یک حساب کاربری داشته باشد؛

تبصره :  در این حالت یکی از حساب‌ها به صلاحدید پردیس سازه کاژه حذف و پنل کاربری مسدود می‌شود؛

1.4.  هرگونه اقدامی از سوی کاربر که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار پردیس سازه کاژه شود؛

1.5.   توهین و یا افترا زدن به  پردیس سازه کاژه یا سایر کاربران و فروشندگان به هر نحو (از جمله به نحو غیر انحصاری از طریق پنل کاربری کاربر یا در فضای مجازی)

1.6.   به سبب اعمال مفاد بخش حاضر حساب کاربری کاربر مسدود شده باشد، ولیکن مجددا اقدام به افتتاح حساب کاربری نماید؛

1.7.   هرگونه تبلیغ محصول دیگر و ایجاد بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر از طریق پنل کاربری کاربر در وب‌سایت پردیس سازه کاژه

2.  کاربر می‌پذیرد در صورتی که حساب کاربری به سبب یکی از موارد فوق‌الذکر مسدود شود، افتتاح مجدد حساب کاربری در پردیس سازه کاژه (غیر از بخش 1.3 ماده حاضر که یکی از حساب‌های کاربری پابرجا خواهد ماند)، دانلود مجدد کلیه محصولات خریداری شده و پشتیبانی محصولاتی که از طریق حساب کاربری مسدود شده صورت گرفته است، امکان نخواهد داشت. کاربر بدین‌وسیله هرگونه ادعایی را در این مورد از خود سلب و اسقاط می‌نماید.

3.  در صورتی که کاربر از سامانه پردیس سازه کاژه ، محصولی را خریداری نکرده باشد، پردیس سازه کاژه می‌تواند بدون هیچ دلیلی حساب کاربری وی را با ارسال اطلاعیه طبق بخش مسدود کردن حساب کاربری مسدود نماید و دسترسی کاربر مذکور به خدمات پردیس سازه کاژه را حذف نماید.

4. در صورتی که به هر دلیل دیگری حساب کابری کاربر، مسدود شود، مقررات این ماده اعمال خواهد شد.

بخش دیدگاه

1-  بخش «دیدگاه» پردیس سازه کاژه بستری برای به اشتراک‌گذاری تجربه خرید کاربران و طرح پرسش‌های مرتبط با محصولات است. کاربر با رعایت قوانین و مقررات سایت می‌تواند نظرات خود را به اشتراک بگذارد و سؤالات خود را مطرح نماید، در غیر این صورت نظر یا سؤال مطرح‌شده، توسط کارشناسان پردیس سازه کاژه تائید نخواهد شد و متعاقباً در این بخش برای عموم به نمایش درنمی‌آید.

2-  بدیهی است پردیس سازه کاژه در قبال صحت نظرات منتشرشده در این بخش، هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد. همچنین نظرات کاربران ازنظر فنی مورد تائید پردیس سازه کاژه نیست و نباید کاربر صرفا بر اساس نظرات سایر کاربران در خصوص خریداری محصول تصمیم‌گیری نماید.

3-  نظرات بایستی به فارسی باشد، از ادبیات نوشتاری محترمانه استفاده کرده و کاربر از توهین به دیگر کاربران یا سایر افراد پرهیز کند.

کاربر نباید لینک سایت‌های دیگر، اطلاعات تماس، ایمیل یا نام کاربری شبکه‌های اجتماعی را در نظرات خود درج نماید.

4-  سؤالات و نظرات بایستی صرفاً مرتبط با محصول یا برگه موردنظر  باشد.

5-  هرگونه تبلیغ محصول دیگر و بحث در مورد پلتفرم‌های دیگر بلافاصله و بدون اخطار قبلی موجب مسدود شدن حساب کاربری خواهد شد. موجودی حساب کاربر خاطی نیز بلوکه‌شده و حق هرگونه شکایت توسط کاربر سلب می‌شود.

ارتباطات الکترونیکی

6-  کلیه مکاتبات الکترونیکی میان کاربران و فروشندگان و نیز کاربران با پردیس سازه کاژه در سیستم جامع تیکت پردیس سازه کاژه صورت می‌گیرد. کاربر می‌پذیرد ارسال هرگونه اطلاعیه و ابلاغیه از طریق این سیستم به منزله ابلاغ تلقی می‌گردد.

تحویل محصول

1- پس از پرداخت مبلغ سفارش توسط خریدار، با آماده تحویل شدن محصول خریداری‌شده، لینک دانلود در حساب کاربری خریدار درج می‌شود. عدم دسترسی خریدار به لینک دانلود یا وجود مشکل در دانلود محصول، مانع تحویل محصول نمی‌گردد و خریدار ضمن اعلام مشکل در تیکت پشتیبانی، می‌باید حداقل ۷۲ ساعت منتظر بماند تا مشکل رفع شود و لینک سالم برای ایشان ارسال گردد.

2- کلیه سفارش‌هایی که وضعیت آن‌ها به تکمیل‌شده تغییریافته باشد در اسرع وقت به‌صورت فایل‌های دانلودی در حساب کاربری خریدار قابل‌مشاهده و استفاده خواهند بود. در صورت بروز مشکلات فنی، حداکثر زمان تحویل لینک‌های دانلود مربوط به سفارش ۷۲ ساعت کاری خواهد بود.

3- خریدار درصورتی ‌که در بازه زمانی حداکثر زمان تحویل، لینک محصول را دریافت ننماید، موظف است حداکثر ۷ روز پس از پایان زمان تحویل مجاز، مراتب را توسط تیکت پشتیبانی، به بخش پشتیبانی پردیس سازه کاژه اعلام نماید. در غیر این صورت ادعایی در این خصوص مسموع نیست.

4- در صورت بروز شرایط ویژه فنی و یا محدودیت‌هایی که تحویل در زمان مقرر آن انجام نشود، پردیس سازه کاژه مجاز به افزایش زمان تحویل سرویس تا ٢ برابر خواهد بود.

5- خریدار حق درخواست لغو سفارش خریداری‌شده را نخواهد داشت.

6-  پردیس سازه کاژه مسئولیتی در قبال عدم تطابق با نیاز و یا عدم استفاده خریدار از محصول خریداری‌شده و تحویل‌شده را ندارد.

7- در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را در حساب کاربری ایشان به پردیس سازه کاژه اعلام نماید و پردیس سازه کاژه موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت پردیس سازه کاژه صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

امنیت و محرمانگی

1-   به‌طورکلی محیط اینترنت به همان میزان سایر محیط‌های ارتباطی مانند پست، دورنگار و تلفن برای انتقال اطلاعات محرمانه امنیت دارد. در کلیه این محیط‌ها ممکن است اطلاعات استراق سمع شوند. به همین دلیل ضمن آنکه پردیس سازه کاژه تمام تلاش خود را برای ایجاد محیطی امن برای نگهداری و تبادل اطلاعات به‌صورت محرمانه می‌نماید، بااین‌حال از جانب احتیاط از خریداران و فروشندگان می‌خواهد که همیشه ارتباطات آنلاین اینترنتی خود را ناامن فرض نمایند. پردیس سازه کاژه هیچ‌گونه مسئولیتی در رابطه با امنیت تبادل اطلاعات از شبکه و سرورهای خود با جاهای دیگر را نمی‌پذیرد.

2-  پردیس سازه کاژه با تدابیر امنیتی خود مسئول حفظ امنیت پایه سرویس‌های خود است.

3-  پردیس سازه کاژه مسئولیتی نسبت به ضعف ایمنی ناشی از نرم‌افزارها و یا برنامه‌های مورداستفاده کاربر و فروشنده ندارد.

4-  پردیس سازه کاژه مسئولیتی نسبت به امنیت تبادل داده مابین خریدار و سرورهای بانکی ندارد.

5-  پردیس سازه کاژه مسئولیتی نسبت به در اختیار گرفتن کلمه عبور حساب کاربری خریدار و فروشنده، توسط اشخاص ثالث ندارد.

6-  پردیس سازه کاژه موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده‌های موجود در حساب کاربری خریدار و فروشنده است و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

7-  پردیس سازه کاژه تلاش خود را برای حصول بالاترین سطح امنیت ممکن برای حساب کاربری خریداران، فروشندگان و بازاریابان انجام می‌دهد ازاین ‌رو پردیس سازه کاژه نسبت به اموری که در حیطه مسئولیت خریدار، فروشنده، بازاریاب ازلحاظ نگهداری امنیت حساب خود است مسئولیتی ندارد.

8-  در صورت نیاز خریدار و فروشنده، در جهت برطرف کردن مشکلات غیر مرتبط با وظایف پردیس سازه کاژه بنا به حجم کار مجاز به دریافت هزینه اضافه جهت رفع مشکل است.

‌پشتیبانی از محصولات

1-  ارائه خدمات پشتیبانی، توسط فروشنده و از طریق سیستم تیکت پشتیبانی پردیس سازه کاژه در خصوص مشکلات مربوط به عملکرد محصول و خدمات است.

2-   بررسی دیدگاه‌های هر محصول، چگونگی پاسخگویی فروشنده به دیدگاه کاربران و زمان ارسال پاسخ‌ها می‌تواند معیار خوبی برای سنجش پشتیبانی فروشنده از محصول باشد.

3-   پشتیبانی محصولات خریداری‌ شده  صرفاً توسط فروشندگان انجام خواهد شد و پردیس سازه کاژه صرفاً مطابق شرایط مرجوعی محصولات نظارت بر روند پشتیبانی را بر عهده دارد.

4-  خدمات پشتیبانی شش‌ماهه تضمین‌شده به مدت شش ماه از تاریخ ثبت سفارش (به صورت لحظه ای نخواهد بود) و با حداکثر زمان پاسخگویی 24 ساعت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) برای هر تیکت توسط طراح و یا فروشنده هر محصول ارائه می‌شود. بدیهی است که پردیس سازه کاژه خدمات پشتیبانی ارائه نمی‌دهد.

5-  درصورتی‌که محصولی مجهز به مدال پشتیبانی سریع ساعت باشد، این مدال بدان معناست که ظرف 30 روز از تاریخ ثبت سفارش و خرید مجوز بهره‌برداری، حداکثر زمان پاسخگویی 8 ساعت برای هر تیکت خواهد بود.

6-  با توجه به موارد فوق‌الذکر، فروشنده تعهدی به فراهم نمودن مورد زیر جهت پشتیبانی محصولات خریداری شده را ندارد.

–  ارائه راهنمای فارسی استفاده از محصولات؛ (راهنمای استفاده از محصولات بومی‌سازی شده صرفاً به زبان‌اصلی و در منابع اصلی همان محصول قابل‌دسترسی خواهد بود)

تبصره :  در برخی محصولات، فروشندگان به‌صورت اختیاری راهنمای فارسی استفاده از محصول را نیز ممکن است ارائه کنند.)

‌شرایط مرجوعی محصولات

1-  مستفاد از ماده 37 قانون تجارت الکترونیکی و بند ه ماده 1 آیین‌نامه اجرایی مواد ۳۸ و ۴۲ قانون تجارت الکترونیکی، مقررات مرجوعی مشمول محصولات پردیس سازه کاژه که بنا بر طبیعت آن‌ها امکان باز پس دادن آن‌ها وجود ندارد نمی‌شود، اما پردیس سازه کاژه در راستای حمایت از حقوق مصرف ‌کننده در صورت تحقق یکی از موارد زیر ظرف مدت 6 ماه از تاریخ ثبت سفارش، پردیس سازه کاژه مجوز بهره ‌برداری از محصول خریداری ‌شده را لغو و  مبلغ پرداخت‌ شده را مسترد می‌نماید:

–  عدم پاسخگویی فروشنده به تیکت خریدار پس از گذشت 24 ساعت از زمان ثبت آخرین پاسخ تیکت (به‌جز روزهای تعطیل رسمی) ؛

–  وجود مشکل اساسی در عملکرد محصول که قابلیت اصلی محصول را تحت تأثیر قرار داده و بدون آن محصول هیچ عملکردی نداشته باشد.

–   در صورت وجود هرگونه مغایرت در توضیحات محصول و محصول ارائه‌شده به خریدار، خریدار موظف است مراتب را پس از ثبت لینک دانلود در حساب کاربری ایشان به پردیس سازه کاژه اعلام نماید و پردیس سازه کاژه موظف است ضمن پیگیری مغایرت از فروشنده محصول، مراتب اصلاح را در اسرع وقت به عمل آورد و در صورت عدم رفع مشکل، مسئولیت پردیس سازه کاژه صرفاً کسر وجه محصول از حساب فروشنده، مسترد کردن وجه به خریدار و حذف سفارش از حساب کاربری خریدار خواهد بود.

2-  با توجه به بند 1 ماده حاضر و به‌منظور تائید بیشتر، در صورت تحقق موارد زیر یا موارد مشابه امکان مرجوع نمودن محصول امکان‌پذیر نیست:

–  خرید اشتباه؛

–  خرید تکراری؛

–  عدم توجه به توضیحات و امکانات محصول؛

–   عدم توجه به نیازمندی‌های لازم جهت نصب و استفاده از محصول که در توضیحات درج‌شده است؛

–   عدم توانایی در استفاده از محصول به دلیل ضعف دانش فنی؛

–   تغییرات در نسخه‌های جدید که حذف یا اضافه شدن برخی امکانات در محصول را به همراه داشته باشند؛

–  مرجوعی صرفاً برای 6 ماه ابتدای خرید است و پشتیبانی اضافه فقط شامل شرایط مرجوعی پشتیبانی اضافه است؛

–  ناسازگاری محصول با سایر محصولات به دلیل عدم برقراری شرایط استاندارد؛

–  عدم تجهیز به نیازهای موردنظر شما در شرایطی که در توضیحات محصول نیز این امکانات درج نشده باشد؛

–  عدم نیاز به محصول؛

–  عدم استفاده از محصول؛

–  پس از اتمام پشتیبانی تضمین‌شده 6 ماهه؛ (6 ماه پس از تاریخ ثبت سفارش) کلیه ‌بندهای مرجوعی محصول لغو می‌گردد.

–  محصول در وضعیت توقف فروش قرارگرفته است اما پشتیبانی و به‌روزرسانی ارائه می‌گردد؛ (به‌روزرسانی برای محصولات فقط در صورت وجود مشکل در عملکرد محصول اجباری است.)

–  عدم انجام تعهدات و قول‌هایی که طراح/فروشنده برای افزودن امکانات در نسخه‌های آتی محصول به‌صورت کتبی یا شفاهی به خریداران می‌دهند؛

–  عدم انجام نصب، خدمات شخصی‌سازی و اعمال تنظیمات و پیکربندی محصولات خریداری‌شده برای خریدار

–  شرایط و ضوابط خاصی که فروشنده در توضیحات محصول درج کرده است.

سایر شرایط

کاربر اظهار می‌دارد که این قرارداد را خوانده و فهمیده است و موافقت می‌نماید که مفاد و شروط آن برای او لازم‌الاجرا است. همچنین کاربر موافقت می‌نماید که این قرارداد تنها توافقنامه کامل میان پردیس سازه کاژه و کاربر است و هر توافق کتبی یا شفاهی دیگری سابق بر آن‌که در رابطه با خدمات سامانه پردیس سازه کاژه است، ملغی است.

انتخاب کنید

شهری /آپارتمان

روستایی/ویلایی

تماس با ما

خدمات/مشاوره

ارسال درخواست خدمات و مشاوره

انتخاب کنید

انتخاب کنید

آپارتمان شهری

طراحی ویلایی

طراحی داخلی

طراحی نما

طراحی محوطه

سه بعدی

مجوزها

مصالح