خدمات ساخت ویلا

پردیس سازه ، ساخت ویلا را در مناطق شمال کشور ، آبعلی ، رودهن(جورد) ، لواسان و شمال تهران به انجام رسانده که تصاویر نمونه کار درج شده است.

گستره ویلاسازی گروه مهندسی و پیمانکاری پردیس سازه

  • طراح و سازنده ویلاهای سنتی طبق بهترین متد دکوراسیون سنتی
  • طراح و سازنده ویلاهای لوکس و لاکچری طبق ایده های خلاقانه و دکوراسیون روز دنیا

خدمات ساخت ویلا توسط گروه مهندسی پردیس سازه

  • طراحی و مشاوره در ساخت ویلا
  • طراحی و برآورد هزینه ساخت ویلا و سازه های خاص
  • نظارت در هنگام ساخت به منظور کنترل و تایید عملیات پیمانکار
  • زمانبندی و منشور پروژه های ویلاسازی
  • تامین نیروی کار برای ساخت ویلا از سازه تا نازک کاری (خاک بردار، سنگ کار، بنا، جوشکار، لوله کش، برقکار، نقاش، طراح دکوراسیون و …)
  • تعمیرات و نگهداری ویلا
  • بازسازی ویلا

تیم پردیس سازه قابل اعتماد است و افتخار می کند که با تیمی مجرب ، طراح ، سازنده و یا مشاور شما در تمام مراحل ویلاسازی باشد.

طراحی و ساخت ویلا با بیش از ۱۰ سال تجربه سربلند

برآورد آنلاین هزینه ساخت ویلا

ساخت ویلا توسط گروه مهندسی پردیس سازه
ساخت ویلا توسط گروه مهندسی پردیس سازه

ویلا سازی

بیش از ۱۰ سال همراهتان هستیم

گروه مهندسی پیمانکاری پردیس سازه از بدو تاسیس با استقرار سیستم های جدید مدیریتی و بهره گیری از فناوری های نوین, راهبردهای توسعه ای خود را برنامه ریزی نموده و گام های بلندی را در جهت گسترش فعالیت های خود برداشته است.

 

پتانسیل کامل خانه خود را کشف کنید.


 

گروه متخصصین بازسازی، نوسازی و طراحی پردیس سازه با بهره گیری از دانش روز جهانی پس از بررسی ساختار، مساحت، وضعیت و محیط پیرامونی ساختمان و البته با توجه به سلیقه و نیاز شما با ارائه بهترین راهکارها، شما را در جهت بهره مندی از تمامی پتانسیل و ظرفیت خانه یاری می نماید.

 

تضمین رضایت مشتری

یکی از مهمترین اهداف پردیس سازه از ابتدای فعالیت، همواره جلب رضایت همیشگی مشتریان محترم با ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی مستمر بوده که به لطف خدا تا به امروز در این مهم موفق بوده ایم

گروه پیمانکاری پردیس ساره با کادر مجرب با برنامه زمان بندی دقیق و براورد اولیه و ارائه پیش فاکتور و ریز صورت وضعیت و با بهترین کیفیت ساخت و بهینه ترین حالت هزینه انجام پیمانکاری ساخت ویلا شما به صورت کلی و یا جز به جزء را قبول می نماید،

انجام کلیه خدمات ساختمانی شامل آپارتمان , محوطه‌سازی ، ویلا سازی طبق آخرین متد و نقشه های روز دنیا همراه با طراحی سازه و معماری برای ویلا و ساختمان های خاص همچنین کلیه خدمات بازسازی , شامل بازسازی وتعمیرات جزیی و کلی ، کارهای خرده کاری تخریب و نوسازی ، رفع نم ، مقاوم سازی ,لوله کشی , کاشی کاری و…..با نظارت دقیق و اکیپ حرفه ای کلیه خدمات به صورت مدیریت پیمان و یا قرارداد مقطوع قابل اجرا است،

برای مشاوره میتوانید با ما تماس بگیرید تا در سریعترین زمان ممکن کلیه خدمات مشاوره ای  ارائه دهیم. شما عزیزان می توانید برای محاسبه دقیق تر تعرفه ساخت ویلا خود با شماره تلفن مندرج در سایت یا تلگرام تماس حاصل نمایید

بازدید در تهران و حومه

پردیس سازه قیمت ها و تغییرات را با دید باز رصد می کند و تغییرات را در سریع ترین زمان ممکن به اطلاع همکاران و کاربران گرامی می رساند. لازم است یادآور شویم که تعرفه های ساختمانی در سالها و فصول مختلف و نیز با توجه به نرخ تورم متغیر است. از اینرو قبل از انجام هر پروژه ساخت و ساز، حتما بررسی های لازم برای برآورد و تامین هزینه های لازم و نیز مدیریت هزینه ها را به عمل آورید. پیشبینی غیر دقیق و تامین نابهنگام مصالح می تواند تاخیرات و هزینه ها را نامتعارف نماید.

بروزترین سایت اطلاعات ساختمانی

خدمات ساختمانی پردیس سازه افتخار دارد که با تحقیقات میدانی ، آخرین لیست هزینه خدمات ساختمانی را ارائه می کند. از این رو مدعی عاری از نقص نیستیم و از شما همکاران گرامی تقاضا داریم با پیشنهادات و انتقادات سازنده خویش ما را در این راه یاری نمایید.

انتخاب کنید

شهری /آپارتمان

روستایی/ویلایی

تماس با ما

خدمات/مشاوره

ارسال درخواست خدمات و مشاوره

انتخاب کنید

انتخاب کنید

آپارتمان شهری

طراحی ویلایی

طراحی داخلی

طراحی نما

طراحی محوطه

سه بعدی

مجوزها

مصالح